EMA-LCD-300
EMA-LCD Serisi Enerji Analizörü

EMA-LCD Serisi enerji analizörleri, elektriksel parametrelerin ölçümü, analizi ve izlenmesi için geliştirilmiştir. Büyük segment LCD ekranı ile mükemmel okunabilirlik sunar. Endüstriyel tesisler, enerji izleme sistemleri ve SCADA uygulamaları için ideal çözümdür.
| Haberleşme | RS485 |
| Harmonik Analiz | 51. HARMONİK |
| Log Event Kaydı | VAR |
| Dijital Giriş (DI) | YOK |
| Dijital Çıkış (DO) | YOK |
| Besleme Gerilimi | 85 – 265 V AC |
| Güç Tüketimi | < 5 VA |
| Ölçüm Doğruluğu | ±%1 |
| Frekans Aralığı | 45 – 65 Hz |
| Dijital Giriş | 2 Adet (Kuru Kontak) |
| Dijital Çıkış | 2 Adet (Röle, 5A / 250V AC) |
| Haberleşme | RS485 Modbus RTU |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 / +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 / +80 °C |
| Bağlantı | Soketli Klemens |
| Montaj | Pano Tipi |
| Koruma Sınıfı | IP20 (Ön Panel IP54) |